Mobile menu

 

 

 

عکس برگردان ها اعم ازعکس برگردانهای پخت بالا ، پخت پائین و پخت متوسط محصول اصلی این شرکت در خط تولید آن می باشند . در طراحی ظروف چینی و شیشه ای ، عکس برگردان روی بخاری ، کاشی و سرامیک و ... می توانید با ارائه طرح مورد نظر و یا سپردن کل پروسه طراحی به واحد طراحی شرکت ، به ظرفیت بالای شرکت گلفام تکیه کرده و تولید عکس برگردانهای خط تولید خود را منحصراً به ما بسپارید .

موارد مصرفی    

     مصارف تزئینی : کاربرد اصلی استفاده از این نوع عکس برگردانها تزئین و ایجاد جلوه های بصری در انواع اشیاء سرامیکی است.

     ظروف چینی و بلور : ایجاد طرح و نقش روی ظروف چینی یا شیشه ای یکی از عمده ترین کاربردهای عکس برگردانهای سرامیکی است.یکی از دلایلی که باعث استقبال از استفاده این محصولات روی ظروف است خاصیت انعطاف پذیری این عکس برگردانها است که باعث می شود امکان الصاق روی سطوح غیر مسطح ( مقعر یا محدب ) وجود داشته باشد.

     کاشی و سرامیک :هرچند برای ایجاد جلوه های بصری روی کاشی و سرامیک روشهای سهل الوصول دیگری وجود دارد اما استفاده از عکس برگردانهای سرامیکی برای ایجاد نقوش روی این سطوح همچنان مرسوم بلکه در برخی موارد تنها راه ممکن می باشد.

     سطوح لعابدار : مقاومت بالای این عکس برگردانها در برابر دما باعث شده است این عکس برگردان برای ایجاد طرح روی سطوحی که در معرض دمای بالا قرار دارند ایده آل باشد. از جمله این سطوح بدنه بخاری و ظروف آشپزی مانند قابلمه می باشد.

     کاربردهای ویژه : از دیگر کاربردهای مهم این نوع عکس برگردان ایجاد طرح یا علائم خاص در سطوحی است که در معرض شرایط سختی همچون سایش ، تابش آفتاب ، گرمای شدید و یا شوینده های قوی قرار دارند. از جمله این موارد می توان به شیشه های خودرو ، لوازم آزمایشگاهی ، شیشه های نما  و دستگاههای صنعتی اشاره داشت.