Mobile menu

 جهت اطلاع :


نظر به اینکه شرکت گلفام یکی از بهترین مشتریان برندهای معتبربازاراروپائی است و جهت خط تولید کارخانه خود از مواد اولیه صنعت چاپ سیلک اسکرین استفاده می نماید ، دارای انباری مستقر در کارخانه می باشد که در این انباراز برترین برند های معتبر مواد اولیه صنایع چاپ سیلک اسکرین موجود می باشند .
پس ازمشاهده نیاز مستمر مشتریان شرکت اعم از تولید کنندگان چینی ، کاشی ، بلور و ... به مواد اولیه و عدم توانایی مشتریان نوپا به خرید انبوه این اقلام و نگهداری آنها در انبار به مدت طولانی ، شرکت گلفام اقدام به تهیه این اقلام بیش از مصرف ومورد نیاز خط تولید خود کرد تا بتواند این نیاز را پاسخگو باشد .
لذا این شرکت این امکان را برای شما فراهم آورده است که مواد اولیه خود را بدون نیاز به سفارش دهی از برند های اروپائی و محاسبه مدت زمان های طولانی تحویل از آن کشور به ایران با شرایط به مراتب بهتر و سهل الوصول تر از شرکت گلفام  تهیه فرمائید .
جهت سفارش دهی با دفتر فروش تهران این شرکت تماس حاصل فرموده و پس از  استعلام قیمت با شرایط توافقی مواد اولیه موردنیاز خود را اعم از کاغذ ، روغن ، ورنی ، رنگ های دارای فلزات گرانبها ، لوستر ، مش اسکرین و .... را خرید نمائید .


واحد پشتیبانی فروش / بخش مواد اولیه در این زمینه پاسخ گوی شما خواهد بود .